ZADZWOŃ +48 602 204 987Zamówienia


Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia:


Chcesz wycenić teraz swoje tłumaczenie?


Wyślij plik do bezpłatnej szybkiej wyceny:
mokotowa@amar-translations.pl

Maksymalnie po 1 godzinie otrzymasz wycenę całej pracy.


Uwaga! Wszystkie dokumenty przesłane do wyceny i/lub tłumaczenia próbnego traktujemy z taką samą dbałością o poufność jak dokumenty zlecone nam do tłumaczenia.


A może wolisz najpierw przekonać się o jakości naszej pracy?


Wyślij plik i wskaż, którą stronę mamy przetłumaczyć na próbę:
mokotowa@amar-translations.pl

Próbne tłumaczenie 1 strony GRATIS!

Próbne tłumaczenie gratis

Jeżeli planujesz powierzyć nam tłumaczenie większego dokumentu, ale najpierw chcesz nas sprawdzić, nic prostszego! Prześlij już teraz dokument lub plik do wyceny. Wpisz informację, że prosisz o bezpłatne próbne tłumaczenie. Przetłumaczymy na próbę 1 stronę tekstu (do 1600 znaków ze spacjami) zupełnie BEZPŁATNIE, abyś przekonał się o jakości naszych usług.

Dopiero później, gdy Ty i Twój szef zaakceptujecie próbkę możesz zlecić nam tłumaczenie całego dokumentu. Jeżeli nie zlecisz nam całej pracy nic nie tracisz - nic nie zapłacisz za próbkę.Bez ryzyka, nie kupuj kota w worku.  Sprawdź nas od razu!

Uwaga: Tłumaczenia próbne wykonujemy tylko w zakresie standardowych popularnych języków z pierwszej grupy językowej, takich jak: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański. Dla pozostałych języków możliwość wykonania próbnego tłumaczenia ustalamy indywidualnie w zależności od dostępności tłumacza.