ZADZWOŃ +48 602 204 987Zespół


Zespół


Fachową poradę zapewniają Państwu konsultanci, którzy czekają na Państwa telefon od poniedziałku do piątku od godziny 8.30 do 18.30, a w pilnych sprawach również poza godzinami pracy biura. Zawsze staramy się doradzić i pomagamy znaleźć najlepsze dla Państwa rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby się o tym przekonać.

Nasz zespół kompletujemy sukcesywnie już od wielu lat. Ze względu na rosnącą liczbę klientów i coraz większą liczbę tłumaczonych zagadnień nasz zespół wciąż rośnie. Mamy specjalistów, którzy poza doskonałą znajomością języków są ekspertami w wielu branżach np. energetyce, elektronice, mechanice, wojskowości, budownictwie, prawie, ochronie środowiska, geologii, medycynie, chemii, farmacji i wielu innych. Wszystkich nowych tłumaczy wnikliwie sprawdzamy zanim powierzymy im teksty naszych klientów.

W stosunku do naszych stałych, wieloletnich, od lat sprawdzonych tłumaczy, również stosujemy wyrywkowe kontrole sprawdzające, czy nie obniżają standardów pracy. Poza tłumaczami pracują dla nas eksperci z wielu branż, z którymi konsultujemy teksty o wysokim stopniu specjalizacji. Ustalamy z nimi nazewnictwo jeżeli tekst dotyczy niszowej branży. Pracują w naszym zespole również weryfikatorzy, korektorzy i native speakerzy czuwający nad finalną jakością tekstów.

Aby lepiej spełniać Państwa potrzeby rozbudowaliśmy dział obróbki graficznej i DTP, który sprosta najbardziej nietypowym wymaganiom. Dział graficzny czuwa nad każdym dokumentem i dba, aby układ stron i opracowanie graficzne były zawsze fachowo i bezbłędnie wykonane. NIE KORZYSTAMY z automatycznych programów OCR do odczytywania plików pdf lub skanów, gdyż pliki przekonwertowane automatem zawsze się „rozsypują”. U nas każdy dokument jest nienagannej jakości również jeżeli chodzi o jego konstrukcję i layout. Zawsze łatwo jest go dowolnie zmienić i przy ingerencji w tekst, nigdy nic się nie przesunie w dokumencie Word w sposób nieprzewidywalny!

Dla dużych zleceń w krótkich terminach tworzymy zespoły tłumaczy pracujące z koordynatorem. Stosowane przez nas najnowszej generacji oprogramowanie pomaga nam koordynować pracę kilku osób pracujących jednocześnie. Umożliwia zapewnienie spójności całego tekstu oraz stosowanego nazewnictwa nawet gdy nad tekstem pracuje kilka osób jednocześnie. Dzięki temu nawet wielostronicowe dokumentacje możemy tłumaczyć w krótkim czasie, a otrzymane tłumaczenia mają zawsze najwyższą jakość.

Tłumacze symultaniczni, którzy pracować będą przy Państwa tłumaczeniach ustnych to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i osoby dwujęzyczne. Sprostają każdemu zadaniu, tłumaczą regularnie w Brukseli, wystąpienia głów państw i polityków. Mają ogromne doświadczenie i rozległą wiedzę z wielu dziedzin, a przy tym miłe, profesjonalnie brzmiące głosy i nienaganną prezencję.

Skontaktuj się z nami już dziś. Nawet jeżeli nie przetłumaczysz u nas dokumentacji możemy pomóc i doradzić Ci najlepsze dla Twojego tłumaczenia rozwiązanie.

Pracuj z najlepszymi i doświadczonymi w branży tłumaczeń. Zadzwoń już teraz aby dowiedzieć się więcej lub wyślij nam tekst do wyceny.